Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zginęła mi elektryka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zginęła mi elektryka

    Shado wszystko fajnie tylko porównanie katastrofy do potknięcia się o Alika jest strasznie irracjonalne i bezsensowne. To jest tak jakbyś porównał Błaszczykowskiego do Robinho. Nikt nie mówi, że Kaczyński jest święty. Niestety cała ta afera powstała przez jakiegoś przygłupa, który chciał się odbudować politycznie.

    A co do jakości prezydenta to przepraszam ale pan Wałęsa nie dał mi jeszcze miliona i nie mam codziennie cieplusich i świeżutkich bułeczek na śniadanie. A Słowik to cholera wie jak wyszedł na wolność chyba wyleciał. Także my chyba nie możemy oceniać pana Wałęsy, Kwaśniewskiego, Kaczyńskiego i Komorowskiego to oceni historia i następne pokolenia. A to dlatego, że za krótki czas minął.

  • #2
    Zginęła mi elektryka

    witam Linkęła mi elektryka.Nie działa ABS,kierunkowskazy,wycieraczki,spryskiwacze,światł a krótkie i długie też zginęły.ale postojówki działają.Podgrzewanie tylnej szyby i nawiew też nie działa.Jak zapale samochód i przejade pare metrów to zapala się kontrolka od ręcznego trzy razy zapiszczy i zaczyna cały czas migać.Sąsiad mówił że prawdopodobnie zginęła gdzieś masa.prosiłbym o pomoc jeśli ktoś miał podobny problem.

    Komentarz


    • #3
      bezpieczniki oki?
      www.k-mot.pl
      Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
      Autoholowanie.
      Robert Kulma

      Komentarz


      • #4
        oki

        Komentarz


        • #5
          zobacz w skrzynce na akumulatorze główne bezpieczniki
          czy klemy są dobrze podłączone?
          vag coś mówi?
          ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
          ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
          poprzednie modele:
          ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
          ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
          O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

          Komentarz


          • #6
            Mam wrażenie że masz problem z elementami które są zasilane po przekręceniu kluczyka w stacyjce. Można by poklei sprawdzać działanie kostki po stacyjką, przekaźnik odciążający zacisk X i dalej bezpieczniki. Ale najszybciej będzie chyba sprawdzić czy na przykład jest napięcie na bezpieczniku nr 26 (ogrzewanie tylnej szyby) po przekręceniu kluczyka w stacyjce. Jeśli jest napięcie to problem będzie pewnie z masą, jeśli nie ma to problem z zasilaniem.

            Komentarz


            • #7
              sprawdzałem bezpieczniki i niema prądu.jutro jade chyba do elektryka jak nie bedzie padać deszcz bo wycieraczki nie działają hehe.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X